Archive for the ‘Diyet’ Category

postheadericon Doğru Kıyafet Seçimi

Kilolu kişiler de şık ve güzel kıyafetler giyinebilir. Kilonuz sadece belli bir bölgede toplanmış olabilir. Daha çok karnınızda, göbeğinizde, kalçalarınızda, bacaklarınıza, kollarınızda olabilir ya da tüm vücudunuza oranlı şekilde yayılmış da olabilir. Doğru kıyafet seçimiyle, daha fit gözükebilmek mümkündür. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

kilolular nasıl giyinmeli, kisa ve kilolular nasil giyinir

postheadericon Sağlıklı Beslenmenin Beş Kuralı

Sağlıklı beslenmek, kilonuzu kontrol edebilmek, kilo almamak ya da kilo vermek için gün içinde tüketmeniz gereken beş grup yiyecek var. Meyveler, sebzeler, et ürünleri, süt ürünleri ve tahıl grubu. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

et ve et ürünleri nelerdir, et ürünleri nelerdir, et ürünlerinin faydaları, et ve et ürünlerinin faydaları, tahılların faydaları nelerdir, et ve et ürünleri, et vedsüt ürünleri neleredir faydaları

postheadericon Meyve Diyeti

Meyve diyeti olur mu? Sadece meyveyle zayıflanır mı? Bütün gün meyve yiyerek kilo verilir mi? Fazla meyve yemek zararlı mı?.. Bunlar gibi pek çok soru geliyor sizlerden. Meyvelerle ilgili bu sorunun cevaplarını, bu yazımızda okuyabilirsiniz. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

meyve diyeti ile kaç kilo verilir, bici bici kaç kalori, sadece meyve diyeti, mürdüm eriği kalori, mor erik kaç kalori, can erik kalori, mürdüm eriği kaç kalori, mürdüm eriğinin kalorisi, can eriği kalori, kurutulmuş mürdüm eriği kaç kalori, mürdüm eriği kilo yaparmı

postheadericon Bedenler

Avrupa bedenleriyle, bizim kullandığımız bedenler arasında fark var. Bu çok sorulan bir soru ve bu yazıda amerikan bedenlerinin türk bedenlerine olan karşıklarını bulabilirsiniz. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

bedenlerin karşılıkları, 34 beden kaç kilo, 12 beden karşılığı, amerikan bedenleri, 18 beden karşılığı, 26 beden kot karşılığı, amerika bedenleri, 42 beden kot karşılığı, 38 beden avrupada kaç bedene tekabül ediyor, 10 beden kaç oluyor

postheadericon Diyet Semizotu Yemeği Tarifi

Semizotu özellikle ilkbahar ve yaz mevsimlerinin vazgeçilmez diyet yemeklerindendir. Hazırlaması oldukça basit, pişirmesi daha da basit bir tarife sahiptir. Hazımsızlık problemlerine iyi gelmekle birlikte, diyet semiz otu yemeği şişkinlik de yapmaz. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

diyet semizotu yemeği, semizotu yemeği kaç kalori, yoğurtlu semizotu salatası kaç kalori, semizotu yemeği kalori, semizotu diyeti, diyet semiz otu yemeği yapılır, semizotu ile rejim, semizotu yemek diyet, semizotunun kalorisi

postheadericon Kilo Veremiyorum

Kısa vadeli de uzun vadeli de diyet yapıyorum, yemiyorum, aç kalıyorum ama bir türlü kilo veremiyorum diyorsanız önemli bir noktada mutlaka hata yapıyorsunuz demektir. Diyet yapıp da kilo verememeniz mümkün değil. Ya yanlış bir diyet uyguluyorsunuzdur ya henüz bilmediğiniz bir hatasızlığınız olabilir ya da kilo vermenizi engelleyen etkenlerin farkında değilsinizdir. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

ac kaliyorum ama kilo veremiyorum, cok yemiyorum ama kilo aliyorum, diyet yapiyorum yemiyorum ama kilo veremiyorum, hiç zayıflayamıyorum :(

postheadericon Bilgisayarın Sağlığa Zararları ve Etkileri

Bugün artık neredeyse 4 yaşındaki bir çocuktan, 70 yaşındaki bir erişkine kadar herkes bilgisayar kullanıyor. Hayatımızı kolaylaştıran bu icadın sağlığımıza aslında o kadar olumsuz etkileri var ki. Obeziteden duruş bozukluklarına, kireçlenmeden kemik gelişiminin yavaşlamasına kadar etkilere sebep oluyor. Ama bilgisayarın sebep olduğu tüm bu zararlarından korunmak da mümkün. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

bilgisayarın sağlığa zararları, bilgisayarın olumsuz etkilerinden korunmak için neler yapılabilir, bilgisayarın zararlı etkilerinden korunmak için, obesimed saglik bakanligi, obesimed alan var mi, televizyonun zararlı etkilerinden korunmak için ne yapmalıyız, bilgisayarın doğaya zararları nelerdir, bilgisayarın olumsuz etkilerinden korunmak için neler yapmalıyız, bilgisayarın olumsuz etkilerinden korunmak için neler yapabiliriz, obesimed kullanan varmi arkadaslar, bilgisayarın doğaya verdiği zararlar nelerdir, bilgisayarın bize ve doğaya verdiği zararlar, bilgisayarın doğaya zararları, obesimed saglik bakanligi onaylimi, bilgisayarın doğaya verdiği zararlar, bilgisayarın insan sağlığına etkileri, bilgisayarın zararları, bilgisayarın insan sağlığına olan etkileri madde halinde, telefon ve internetin sağlığımıza zararları, internetin sağlığa zararları

postheadericon Diyet Karides Salatası

Yoğurtlu diyet karides salatasının tarifini siz de öğrenip diyet yaparken kullanabilirsiniz. Karides kolesterol bakımından tehlikeli fakat bir yandan da b12 vitamini, selenyum ve protein, çinko, fosfor açısından da çok zengin bir deniz kabuklusudur. Aynı zamanda afrodizyak etkisi de vardır. Read the rest of this entry »

diyet zayıflama:

karides ile yoğurt yenirmi

postheadericon Diyette Hbhö

Hermann Beyin Hakimiyet Ölçeği yani HBHÖ, diyet ve ardından gelen kilo koruma döneminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey. HBHÖ bir ölçektir ve ve hayata bakış açınızı ve düşüncelerinizin yediklerinizi nasıl ve ne oranda etkilediğini araştırır. Read the rest of this entry »

Diyet
Diyet saglikli beslenme diyetlistem diyetler
Twitter'da Biz